Учбовий Центр

З квітня 2013 року в Києві почав роботу Навчальний центр Idea, Midea, який пропонує всім зацікавленим пройти навчання за двома основними програмами:

  • Монтаж та сервіс побутових кондиціонерів, а також кондиціонерів напівпромислової серії.

Призначена для монтажників, фахівців із сервісу, монтажу і ремонту сервісних центрів, технічних менеджерів новостворених сервісних центрів, провідних монтажних і сервісних фахівців кліматичних компаній, що бажають починати або розвивати напрямок монтажу та обслуговування, а також створення сервісних центрів з кондиціонерів і кліматичній техніці Idea, Midea.

  • Особливості розрахунку, підбору, монтажу, пусконаладки й діагностики мультізональних (центральних фреонових) систем кондиціонування Idea, Midea

Призначена для проектувальників. Менеджерів проекту, провідних сервісних фахівців кліматичних компаній, що бажають починати або розвивати напрямок продажів, монтажу та обслуговування мультізональних VRF систем кондиціонування Idea, Midea.

Мета навчання - підвищення кваліфікації фахівців з базовими профільними освітою та навичками, з прив'язкою до технічних особливостей кондиционерной техніки Idea, виконання всіх можливих процедур по пусконаладке, діагностиці та ремонту кондиционерного обладнання. Атестація фахівців після навчання і наявність Сертифікату дозволяє отримати додаткові конкурентні переваги на ринку і підвищити лояльність кінцевого покупця, підкреслити Ваш професійний досвід, при зверненні саме у Вашу компанію або до конкретного фахівця.

Умови проведення навчання:

  • Необхідно заповнити АНКЕТУ-ЗАЯВКУ на проведення навчання (додається нижче) і відправити за адресою: sea.uc.midea@gmail.com
  • Проїзд слухачів до м. Київ (оплачується самостійно)
  • Проживання та харчування у м.Київ 4 ночі, 5 днів, (оплачується самостійно)
  • Умови навчання - уточнюйте у профільного спеціаліста
  • Строки проведення – по мірі комплектації учбових груп
Заявка (Анкета) на навчання
Програма навчання по монтажу, пусконалагодження та сервісного обслуговування мультізональних систем VRF MDV
Програма навчання з монтажу та сервісного обслуговування спліт систем