Учбовий Центр

З квітня 2013 року в Києві почав роботу Навчальний центр Midea / Idea, який пропонує всім зацікавленим пройти навчання за двома основними програмами:

  • Монтаж та сервіс побутових кондиціонерів, а також кондиціонерів напівпромислової серії.

Призначена для монтажників, фахівців із сервісу, монтажу і ремонту сервісних центрів, технічних менеджерів новостворених сервісних центрів, провідних монтажних і сервісних фахівців кліматичних компаній, що бажають починати або розвивати напрямок монтажу та обслуговування, а також створення сервісних центрів з кондиціонерів і кліматичній техніці Midea / Idea.

  • Особливості розрахунку, підбору, монтажу, пусконаладки й діагностики мультізональних (центральних фреонових) систем кондиціонування Midea / Idea.

Призначена для проектувальників. Менеджерів проекту, провідних сервісних фахівців кліматичних компаній, що бажають починати або розвивати напрямок продажів, монтажу та обслуговування мультізональних VRF систем кондиціонування Midea / Idea.

Мета навчання - підвищення кваліфікації фахівців з базовими профільними освітою та навичками, з прив'язкою до технічних особливостей кондиционерной техніки Idea, виконання всіх можливих процедур по пусконаладке, діагностиці та ремонту кондиционерного обладнання. Атестація фахівців після навчання і наявність Сертифікату дозволяє отримати додаткові конкурентні переваги на ринку і підвищити лояльність кінцевого покупця, підкреслити Ваш професійний досвід, при зверненні саме у Вашу компанію або до конкретного фахівця.

Умови проведення навчання:

  • Необхідно заповнити АНКЕТУ-ЗАЯВКУ на проведення навчання (додається нижче) і відправити за адресою: sea.uc.midea@gmail.com
  • Проїзд слухачів до м. Київ (оплачується самостійно)
  • Проживання та харчування у м.Київ 4 ночі, 5 днів, (оплачується самостійно)
  • Умови навчання - уточнюйте у профільного спеціаліста
  • Строки проведення – по мірі комплектації учбових груп
Технічна підтримка Мрконд в Viber
Програма навчання по монтажу, пусконалагодження та сервісного обслуговування мультізональних систем VRF MDV
Програма навчання з монтажу та сервісного обслуговування спліт систем
Заявка (Анкета) на навчання