Відеоогляди

Cплит-система Midea BreezeleSS+

Новітня прогресивна серія побутових спліт-систем Midea BreezeleSS + на новому озонобезпечному фреоне R32. У кондиціонерах серії Midea BreezeleSS + розробники використовували три унікальних розробки, позначених трьома S: Speed ​​(швидкість), Soft (комфорт), Surround (об'ємна прохолода). Швидкість охолодження забезпечується надвисокої частотою роботи компресора, високою швидкістю обертання вентилятора і широкими (70 мм) перфорованими наноотверстіямі жалюзі внутрішнього блоку. Все це дозволяє кондиціонеру BreezeleSS + знизити температуру в приміщенні за 40 секунд. Внутрішній блок забезпечує підвищений комфорт користувачів за рахунок особливого дизайну дефлектора (жалюзі), і це головна відмітна особливість даної моделі. Повітря в приміщення подається через 7928 отворів у формі пісочного годинника під різними кутами. Вони одночасно розширюють повітряний потік, прискорюють і розбивають його на цівки, роблячи неймовірно приємним. BreezeleSS + перевертає уявлення про кондиціонування, перетворюючи процес охолодження в унікальні відчуття. Крім того, BreezeleSS + - перший кондиціонер, який додатково подає повітря і з бічних поверхонь блоку, таким чином приміщення охолоджується швидше і рівномірніше.

Підключення та налаштування програми Midea AIR і модуля Wi-Fi (O)SK-102 для IOS

Підключення та налаштування програми Midea AIR і модуля Wi-Fi (O)SK-102 для IOS

Підключення та налаштування програми Midea AIR і модуля Wi-Fi (O)SK-102 для Android

Підключення та налаштування програми Midea AIR і модуля Wi-Fi (O)SK-102 для Android

VRF Midea V6 Series

Відео-огляд VRF Midea V6 Series

Інструкція по роботі з програмою підбору фанкойлів MDV

Інструкція по роботі з програмою підбору фанкойлів MDV

Програма для проектування систем VRF (MDV) Midea

Програма для проектування (підбору і розрахунку) систем VRF (MDV) Midea для Windows

Кондиціонер серії Blanc

• Холод / тепло • Інноваційний дизайн блоку • Функція «Super Cool 17C» • Тихий режим для комфортного сну • Гідрофільні покриття теплообмінника • Плавний повітряний потік • Самодіагностика • Авторестарт • Датчик температури на ПДК • Самоочищення теплообмінника • фільтри: - High Density - Сold Catalyst • режим ПДК «Favorite mode»

VRF V4 Plus R series Heat Recovery

Системи V4 Plus R (Heat Recovery) нового покоління відносяться до елітних VRF систем кондиціонування з найвищим рівнем комфорту.

Кондиціонери Midea Ultimate Comfort

Компанія Midea приступила до виробництва спліт систем на новому озонобезпечному фреоне R-32 - DC-інверторний кондиціонер серії Ultimate Comfort. Дана серія розрахована на преміальний сегмент споживачів. Внутрішні блоки випускаються в білому і золотистому кольорах, дизайн блоків незвичайний та дуже привабливий. Перфорований дефлектор Silky Cool ( «шовкова прохолода») розбиває потік повітря з блоку Ultimate Comfort на сотні маленьких потоків та під широким кутом поширює їх по приміщенню. Завдяки цьому повітря поширюється з рівномірно невисокою швидкістю по всьому приміщенню. Навіть перебуваючи поблизу кондиціонера, користувач не відчує повітряного потоку і буде перебувати в комфортних умовах. Додатково можна придбати Wi-Fi-модуль та керувати кондиціонером зі смартфона через інтернет. У лінійці Ultimate Comfort проводиться дві моделі з технологією Inverter Quattro продуктивністю 2,64 кВт (9000BTU) та 3,5 кВт (12000BTU). Показник сезонної енергоефективності даної серії досягає значення 8,2. Енергоспоживання має клас «А +++».

Огляд кондиціонерів серії Mission DC MSMB-09HRFN1

Огляд кондиціонерів серії Mission DC MSMB-09HRFN1

Сторінки