Midea АС отримала нагороду Blue Angel

Четвер, 22 Березня, 2018

Нова серія кондиціонерів All Easy Series від компанії Midea з пропановим холодоагентом була удостоєна сертифікату Blue Angel за її екологічно чисті функції.

Дана серія кондиціонерів, яка була показана на виставці Mostra Convegno минулого тижня в Мілані, отримала високу оцінку за її наднизький GWP, високу енергоефективність, низький рівень шуму та строгий контроль безпеки матеріалів. Результат, як кажуть, є масовим, ефективним і надійним рішенням для поправки Кігалі до Монреальського протоколу.

Повідомляється, що команда Midea витратила дев'ять років, вирішуючи технічні проблеми і розробивши основні компоненти, включаючи компресор R290 (отримав більше 200 вітчизняних та міжнародних патентів), теплообмінники, електронний розширювальний клапан, унікальні схеми холодильного контуру та плати захисту та електронного врядування зі змінною частотою.

Сертифікація Blue Angel належить Федеральному міністерству охорони навколишнього середовища, охорони природи, будівництва та ядерної безпеки Німеччини. Це найстаріша екологічне маркування в світі, вона являє собою найвищі стандарти енергоефективності, здоров'я та екологічності побутової техніки.