Шановні покупці! Доводимо до Вашого відома список компаній, яким ВІДМОВЛЕНО в постачанні техніки ТМ MIDEA через систематичні порушення Торговій та Сервісної політики

П'ятниця, 24 Листопада, 2017

Шановні покупці!

Інформуємо Вас про те, що на Українському ринку існують не добропорядні компанії - інтернет магазини, які здійснюють роздрібну торгівлю систем кондиціонування ТМ MIDEA. Можливе надання неправдивої інформації щодо комплектації та технічних характеристик кліматичного обладнання, неякісний монтаж, порушення термінів поставки обладнання - це лише малий список порушень, з якими можна зіткнутися. Такі компанії або інтернет магазини не мають статусу уповноважених дилерів MIDEA. Ми наполегливо не рекомендуємо звертатися до послуг таких інтернет магазинів. Ознайомтеся будь ласка зі списком компаній які не є офіційними дилерами MIDEA.

 

Дані компанії не є офіційними дилерами MIDEA та не уповноважені здійснювати продаж кондиціонерів на території УКРАЇНИ. Вони не мають відповідної кваліфікації в області монтажу, сервісного обслуговування нашого обладнання.
Тому на продукцію, придбану в даних інтернет магазинах гарантійні зобов'язання не поширюються! 

1. Київ, Вінниця (www.aleco.com.ua)

2. Запоріжжя, (www.mybay.com.ua)

3. Запоріжжя, (www.byttehnika.zp.ua)

4. Київ (www.multi-market.com.ua)

5. Київ (www.deshevshe.net.ua)

6. Київ (www.stylus.ua)

7. Харьків  (www.tehnodar.kh.ua)

8. Харьків  (www.climat-shop.in.ua)

9. Харьків  (www.kharkovclimat.com.ua)

10. Харьків  (www.tehnodom.net)

11. Одесса, (www.komplekt.com.ua)

12. Дніпро, (www.can.ua)

13. Кривий Ріг (www.dyim.com.ua)

14. Кривий Ріг (www.pdashop.com.ua)